Forex Journal (2.1.0) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Author
fr: Auteur

en: Currency
fr: Devise

en: Login
fr: Identifiant

en: Edit
fr: Modifier

en: Settings
fr: Paramètres

en: View
fr: Voir

en: Event
fr: Évènement

en: Company
fr: Société

en: Events
fr: Évènements

en: here
fr: ici

en: Authored on
fr: Écrit le

en: Changed
fr: Modifié

en: The configuration has been updated.
fr: La configuration a été mise à jour.

en: The settings have been saved.
fr: Les paramètres ont été enregistrés.

en: Symbol
fr: Symbole

en: Open date
fr: Date d'ouverture

en: Close date
fr: Date de fermeture
