Forex Journal (2.1.0) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: View
ga: Féach ar

en: Events
ga: Imeachtaí
