Forex Journal (2.1.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Currency
hi: मुद्रा

en: Login
hi: लॉग-इन करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: Company
hi: कम्पनी

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: Changed
hi: बदल गया
