Forex Journal (2.1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: View
ku: پیشاندان

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە
