Forex Journal (2.1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Currency
lv: Valūta

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: View
lv: Skatīt

en: Event
lv: Notikums

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Events
lv: Notikumi

en: here
lv: šeit

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: The settings have been saved.
lv: Iestatījumi tika saglabāti.
