Forex Journal (2.1.0) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Author
nl: Auteur

en: Currency
nl: Valuta

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: View
nl: Weergeven

en: Event
nl: Evenement

en: Company
nl: Bedrijf

en: Events
nl: Evenementen

en: here
nl: hier

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: The settings have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Symbol
nl: Symbool

en: Open date
nl: Openingsdatum

en: Close date
nl: Sluitingsdatum
