Forex Journal (2.1.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Author
nn: Forfattar

en: Edit
nn: Rediger

en: Settings
nn: Innstillingar

en: View
nn: Sjå på

en: Event
nn: Hending

en: here
nn: her

en: Authored on
nn: Skrive
