Forex Journal (2.1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: View
pa: ਵੇਖੋ
