Forex Journal (2.1.0) - en to pt translation catalogue (20 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Submit
pt: Enviar

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: Currency
pt: Moeda

en: Login
pt: Entrar

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: View
pt: Mostrar

en: Event
pt: Evento

en: Company
pt: Empresa

en: Events
pt: Eventos

en: here
pt: aqui

en: Authored on
pt: Criado em

en: Changed
pt: Alterado

en: The settings have been saved.
pt: As definições foram guardadas.

en: Symbol
pt: Símbolo

en: Open date
pt: Data de abertura

en: Close date
pt: Data de fecho
