Forex Journal (2.1.0) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Edit
te: మార్చు

en: Settings
te: అమరికలు

en: View
te: చూడు

en: here
te: ఇక్కడ
