Forex Journal (2.1.0) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Currency
tr: Para birimi

en: Login
tr: Giriş

en: Edit
tr: Düzenle

en: Settings
tr: Ayarlar

en: View
tr: Görüntüle

en: Event
tr: Olay

en: Company
tr: Şirket

en: Events
tr: Etkinlikler

en: here
tr: buraya

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: The settings have been saved.
tr: Ayarlar kaydedildi.
