Forex Journal (2.1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Currency
ur: کرنسی

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Authored on
ur: تصنیف بر
