Forex Journal (2.2.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: here
bo: འདིར།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
