Forex Journal (2.2.0) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Currency
el: Νόμισμα

en: Login
el: Είσοδος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: View
el: Προβολή

en: Event
el: Συμβάν

en: Company
el: Εταιρία

en: Events
el: Γεγονότα

en: here
el: εδώ

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Changed
el: Τροποποιημένο
