Forex Journal (2.2.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: View
eo: Vidu

en: Authored on
eo: Verkita je
