Forex Journal (2.2.0) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Currency
fi: Valuutta

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Settings
fi: Asetukset

en: View
fi: Näytä

en: Event
fi: Tapahtumat

en: Company
fi: Yritys

en: Events
fi: Tapahtumat

en: here
fi: täällä

en: Authored on
fi: Luotu

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Ticket
fi: Tiketti

en: The settings have been saved.
fi: Asetukset on tallennettu.

en: Symbol
fi: Symboli

en: Commission
fi: Komissio
