Forex Journal (2.2.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Type
fil: Uri

en: Author
fil: May akda

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: View
fil: Tingnan
