Forex Journal (2.2.0) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Currency
hu: Pénznem

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Settings
hu: Beállítások

en: View
hu: Megtekintés

en: Event
hu: Esemény

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Company
hu: Cég

en: Events
hu: Események

en: here
hu: ide

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Changed
hu: Módosítva

en: Ticket
hu: Jegy

en: The settings have been saved.
hu: A beállítások elmentve.

en: Symbol
hu: Szimbólum
