Forex Journal (2.2.0) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Currency
ja: 通貨

en: Login
ja: ログイン

en: Edit
ja: 編集

en: Settings
ja: 設定

en: View
ja: ビュー

en: Event
ja: イベント

en: Volume
ja: ボリューム

en: Company
ja: 会社

en: Events
ja: イベント

en: here
ja: こちら

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: The settings have been saved.
ja: 設定を保存しました

en: Symbol
ja: 通貨記号
