Forex Journal (2.2.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: View
km: មើល

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
