Forex Journal (2.2.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Currency
ro: Monedă

en: Edit
ro: Editați

en: Settings
ro: Setări

en: View
ro: Afișează

en: Volume
ro: Volum

en: Company
ro: Companie

en: Events
ro: Evenimente

en: here
ro: aici

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Changed
ro: Schimbat

en: Symbol
ro: Simbol

en: Open date
ro: Dată de deschidere
