Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: Event
ar: الحدث

en: Events
ar: الفعاليات

en: here
ar: هنا

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Ticket
ar: التذكرة
