Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi
