Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: Currency
es: Moneda

en: Login
es: Iniciar sesión

en: Edit
es: Editar

en: Settings
es: Configuración

en: View
es: Ver

en: Event
es: Evento

en: Volume
es: Volumen

en: Company
es: Empresa

en: Events
es: Eventos

en: here
es: aquí

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Changed
es: Modificado

en: The settings have been saved.
es: La configuración ha sido guardada.

en: Symbol
es: Símbolo

en: Open date
es: Fecha de apertura

en: Close date
es: Fecha de cierre
