Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Currency
et: Valuuta

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: View
et: Kuva

en: Event
et: Sündmus

en: Volume
et: Maht

en: Company
et: Asutus

en: here
et: siin

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: The settings have been saved.
et: Seaded on salvestatud.
