Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Currency
gl: Divisa

en: Edit
gl: Editar

en: Settings
gl: Axustes

en: View
gl: Ver

en: Event
gl: Evento

en: Company
gl: Compañía

en: Events
gl: Eventos

en: here
gl: aquí

en: Authored on
gl: Creado en

en: Changed
gl: Cambiado
