Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Author
gu: લેખક

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: View
gu: જુઓ

en: Changed
gu: બદલ્યું
