Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Currency
is: Gjaldmiðill

en: Login
is: Innskráning

en: Edit
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: View
is: Skoða

en: Event
is: Viðburður

en: Company
is: Fyrirtæki

en: Events
is: Viðburðir
