Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Edit
jv: Sunting

en: Settings
jv: Sétingan

en: View
jv: Tampilan

en: here
jv: nag kéné

en: Authored on
jv: Ditulis nang
