Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Authored on
ka: დაიწერა
