Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Type
ml: തരം

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Currency
ml: കറൻസി

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
