Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Currency
mr: चलन

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: View
mr: बघा

en: Event
mr: कार्यक्रम

en: here
mr: येथे

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.
