Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Currency
oc: Devisa

en: Login
oc: Identificant

en: Edit
oc: Modificar

en: Settings
oc: Paramètres

en: View
oc: Veire

en: Event
oc: Eveniment

en: Company
oc: Societat

en: Events
oc: Eveniments

en: here
oc: aicí

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Changed
oc: Modificat
