Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: View
os: Фенд
