Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Currency
pl: Waluta

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: View
pl: Widok

en: Event
pl: Termin

en: Volume
pl: Głośność

en: Company
pl: Firma

en: Events
pl: Wydarzenia

en: here
pl: tutaj

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Changed
pl: Zmieniono

en: The settings have been saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: No settings available.
pl: Brak dostępnych ustawień.
