Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: View
ps: ليد
