Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Currency
ru: Валюта

en: Login
ru: Логин

en: Edit
ru: Редактировать

en: Settings
ru: Настройки

en: View
ru: Просмотр

en: Event
ru: Событие

en: Volume
ru: Объем

en: Company
ru: Компания

en: Events
ru: Мероприятия

en: here
ru: здесь

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Ticket
ru: Запрос

en: The configuration has been updated.
ru: Настройки были изменены.

en: The settings have been saved.
ru: Настройки были сохранены.

en: Symbol
ru: Символ

en: Commission
ru: Комиссия
