Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Currency
si: මුදල් වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය
