Forex Journal (8.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Currency
uk: Валюта

en: Login
uk: Вхід

en: Edit
uk: Редагувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: View
uk: Перегляд

en: Event
uk: Подія

en: Volume
uk: Об'єм

en: Company
uk: Компанія

en: Events
uk: Події

en: here
uk: тут

en: Authored on
uk: Створено

en: Changed
uk: Змінено

en: Ticket
uk: Квиток

en: The settings have been saved.
uk: Настроювання були збережене.

en: Symbol
uk: Символ

en: Profit
uk: Прибуток

en: Commission
uk: Комісія

en: Digits
uk: Цифр

en: Open date
uk: Дата відкриття

en: Close date
uk: Дата закриття
