Googalytics - Google Analytics (8.x-1.4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Settings
nl: Instellingen

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Roles
nl: Rollen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Dimension
nl: Afmeting

en: Domains
nl: Domeinen

en: Metric
nl: Metrisch

en: Anonymize IP
nl: IP-adres anonimiseren

en: Track User ID
nl: Gebruikers-ID volgen
