Googalytics - Google Analytics (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان
