Googalytics - Google Analytics (8.x-1.7) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Include
fa: پیوست

en: Exclude
fa: استثنا

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Users
fa: کاربران

en: Plugins
fa: افزونه‌ها

en: Index
fa: شاخص

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل
