Googalytics - Google Analytics (8.x-1.7) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Label
ne: लेबल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Index
ne: सूची
