Googalytics - Google Analytics (8.x-1.7) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Roles
sr: Улоге
