Google Analytics GA4 (1.1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Roles
tr: Roller

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: About
tr: Hakkında

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
tr: Rol seçmezseniz, koşul tüm kullanıcılar için TRUE değerini verir.
