Google Analytics GA4 (1.1.2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Roles
id: Peran

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: About
id: Tentang

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
id: Jika Anda memilih tidak ada peran, kondisi ini akan dievaluasi menjadi TRUE untuk semua pengguna.
