Google Analytics GA4 (1.1.5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Roles
be: Ролі

en: Configuration
be: Налады

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: About
be: Аб
