Google Analytics GA4 (1.1.5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Roles
et: Rollid

en: Configuration
et: Seadistus

en: About
et: Programmist

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
et: Kui sa ei vali ühtegi rolli, loetakse tingimus täidetuks kõigi kasutajate puhul.
