Google Analytics GA4 (1.1.5) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Roles
it: Ruoli

en: Configuration
it: Configurazione

en: Save Changes
it: Salva le modifiche

en: About
it: Informazioni

en: Tracking scope
it: Perimetro del tracciamento

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
it: Se non si seleziona alcun ruolo, la condizione risulterà vera (TRUE) per tutti gli utenti.
