Google Analytics GA4 (1.1.6) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Roles
ca: Rols

en: Configuration
ca: Configuració

en: Save Changes
ca: Desa els canvis

en: About
ca: Detalls

en: Tracking scope
ca: Abast del seguiment

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
ca: Si no seleccioneu cap rol, la condició avaluarà a CERT per a tots els usuaris.
